Російські туристи влаштували гармидер у турецькому готелі та пошкодили чуже майно. За цей вчинок їх покарали штрафом, примусивши заплатити 200 євро.

Інцидент стався у турецькому Мармарисі в чотиризірковому готелі Meril Club 4. Про нього стало відомо з допису російських туристів на сайті відгуків про відпочинок.

Зокрема, гості готелю, що відзначали у Туреччині “медовий місяць”, виламали двері душової кабіни, стверджуючи, що вони самі відпали, скло розбило і вони отримали поранення.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Після інциденту росіяни вимагали від адміністрації готелю компенсацію за “нещасний випадок”, однак у готелі мають іншу думку – громадяни Росії навмисне зламали душову, аби отримати гроші. Адміністрація закладу також заявила, що вони були п’яними.

В турагентстві російським туристам теж відмовили у допомозі, заявивши, що вони мають сплатити призначений готелем штраф. Росіяни не здавалися та звернулися до поліції, однак і там їм відповіли, що не варто розраховувати на допомогу. Тож туристам таки довелося заплатити 200 євро.