Рідні військовослужбовців 77-ї аеромобільної бригади вийшли на мирний хід у Києві, вимагаючи від влади надати їм інформацію про долю своїх рідних – бійців, що зникли під час виконання бойових завдань на фронті.

Як розповіли в коментарі для ТСН.ua рідні цих бійців, про багатьох військовослужбовців від січня, лютого та березня немає жодної вичерпної інформації.

Ірина Щирська, сестра військовослужбовця Миколи Щирського, розповіла, що її брат пішов добровольцем у Збройні сили України після початку повномасштабного вторгнення Росії. Він був направлений у 77-му аеромобільну бригаду, а 24 лютого був відправлений на Бахмутський напрямок.

“2 березня дружині Миколи зателефонував водій, який відвозив їх на місце, та повідомив, що там пекло. Від березня ми почали намагатися зв’язатися із військовими, 4 березня на зв’язок вийшли ті хлопці, які були з братом на завданні, та повідомили, що він з ними не повернувся. З 50 осіб повернулося семеро”, – розповіла Ірина.

Жінка заявила, що за її інформацією, в інших бригадах є інформація щодо того, хто є полоненим, хто загинув.

“В нашому випадку інформації немає. Абсолютно. За моєю інформацією, немає даних щодо 182 військовослужбовців. Це той список, який склали ми. Головна наша вимога – знайти наших рідних, знайти інформацію про них”, – сказала Ірина.

За її інформацією, немає даних щодо 182 військовослужбовців.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Ми розуміємо, що можливі втрати, що хлопці пішли не на курорт, але жодної інформації, крім тієї, що брат та інші хлопці є безвісти зниклими в Бахмутському районі, немає. Таке враження, що вони розчинилися в повітрі”, – додала Ірина.

На питання ТСН.ua про те, чи відомо щось додаткове про зниклих безвісти військовослужбовців із 77-ї бригади, міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що очікує запиту та додав: “Ми зв’яжемося з комбригом 77-ї бригади та попросимо дати чітку відповідь”.

Наразі невідомо, скільки саме військовослужбовців 77-ї бригади вважаються зниклими безвісти.