На одному з пляжів Одеси розгорівся гучний скандал. Орендар пляжу сказав людям збирати речі, тому що на піску планувалося організувати майданчик для гольфу.

На думку відпочивальників, бізнесмени просто намагаються відібрати собі територію, де нині можна відпочивати безплатно. Про це повідомляє ТСН.ua.

Інцидент стався опівдні на пляжі “Дельфін”, коли людей було дуже багато. У цей час туди вийшли молоді люди та почали класти на пісок дерев’яні піддони.

Ексвійськовий Олексій Даник відпочивав з дружиною в Одесі і побачив, що людей просто змусили зібрати речі. Він викликав правоохоронців. Коли копи приїхали, то молоді люди зупинилися, але не прибрали уже виставлене.

За словами відпочивальників, на пляжах і так недостатньо місця для безкоштовного відпочинку. Сюди люди з’їжджаються з сусідніх сіл та не планують брати платні лежаки.

При цьому орендар пляжу готує місце для платного відпочинку, щоб заробити більше грошей.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Орендар заявив, що виконує соціальний проєкт – мінімайданчик для дітей, щоб ті могли займатися спортом безоплатно.

Проте у “Гольфіклубі Одеса” переконані, що на пляжі вистачить місця і для гольфу на піску, так і безкоштовно відпочинку. Проте там мовчать, чому це роблять не на траві, а на піску.