У Вінницькій області в селі Оратів встановлено стелу з фотографіями героїв, які загинули на війні.

До одного з таких пам’ятних стендів приходить чоловік та приносить квіти. Він вшановує пам’ять свого сина – 32-річного Богдана Купця, якого не стало у 2022 році.

Богдан Купець народився та виріс в Оратові. Був призваний на службу у Бабчинецькій сільській раді Могилів-Подільського району. Він був одружений та мав доньку Діану. У своїх батьків Серія та Валентини Купців він був старшим сином.

Як повідомила Олеся Рудик-Самолюк – вчителька школи, в якій навчався Богдан, до стели Героїв час батько загиблого воїна навідується час від часу. Згорьований батько приносить квіти та сідає під банером з фото свого сина.

“Це фото зачепило живу не одну людину. На ньому батько поруч зі своїм сином, моїм учнем – Купцем Богданом Сергійовичем”, – написала жінка.

Зворушена вчинком дорослого чоловіка вчителька присвятила вірш загиблому Герою. Ці рядки написала вінничанка Ольга Дриль:

Був син у мене…І не стало.

Війна безжально відібрала.

Сиджу ось тут, у горе вбраний.

Ми поговоримо мовчанням.

Опущу руки обважнілі.

Болить душа. Не чую тіла.

Про щось хотілось розказати,

Та слів не можу пов’язати.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Слова розвіялись вітрами.

Питають очі: “Як там мама?”

А я не знаю, що сказати

І як той біль угамувати?