4 вересня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган має зустрітися з російським диктатором Володимиром Путіним в Сочі. Сторони мають обговорити “зернову угоду”.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що зустріч лідерів Туреччини та РФ – останній шанс для відновлення “зернового коридору”.

Однак в Офісі президента іншої думки – радник голова ОП Андрія Єрмака Михайло Подоляк сказав, що Ердоган повинен мати більше поваги до себе, коли погоджується на компроміси з Путіним.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Якщо ти хочеш мати певну репутацію, ти маєш з повагою ставитись до себе. Путін, тобі щось потрібно – приходь сюди. Якщо ти не хочеш, тоді ми вважаємо, що ти ніхто”, – так він прокоментував інформацію, що Путін побоявся летіти до Туреччини на зустріч з Ердоганом, як про це було домовлено раніше.

Подоляк каже, що російський диктатор “останнім часом боїться навіть з кабінету вийти”. І Ердогану не варто було робити поступку і погоджуватися самому приїздити до Путіна.