Китай – світовий лідер за чисельністю населення, стикається з новою проблемою – рекордно низьким рівнем укладених шлюбів, що призводить до драматичного зменшення народжуваності в країні. Щоб врятувати ситуацію, провінція Хунань запровадила інноваційну ініціативу.

Повіт Чаншань у провінції Хунань запропонував молодятам 1000 юанів (приблизно 110 доларів США), якщо наречена молодша за 25 років. Ця винагорода спрямована на стимулювання ранніх шлюбів та народження дітей. Інформацію про це оприлюднило видання Sky News.

Повіт Чаншань також надає субсидії для догляду за дітьми, народження дітей і освіту для сімейних пар, які мають дітей.

За даними з 2022 року, в Китаї було укладено лише 6,8 мільйона шлюбів, що є найнижчим показником з 1986 року. Зменшення кількості шлюбів стало однією з причин падіння народжуваності, оскільки офіційна політика ускладнює народження дітей для одиноких жінок.

Національний коефіцієнт народжуваності в Китаї, який вже є одним із найнижчих у світі, у 2022 році знизився до рекордно низького рівня – 1,09.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Декілька факторів сприяють зниженню народжуваності в Китаї, включаючи високі витрати на догляд за дітьми, вплив на кар’єру жінок та стереотипи щодо ролі жінок у сім’ї. Дискримінація за статевою ознакою і традиційні стереотипи також залишаються проблемою у суспільстві.

Поширена стурбованість станом економіки та низький рівень споживчої довіри є іншими ключовими факторами, які знижують бажання молоді в Китаї вступати в шлюб і мати дітей. Ця ситуація вимагає вдумливого аналізу та заходів для підтримки сімей та стимулювання народжуваності у країні.