Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою виховують двох дітей. Їхньому синові Кирилу 10 років, а доньці Олександрі – 19.

Якось в інтерв’ю Bild Зеленський сказав, що під час війни він не вивіз дітей за кордон, оскільки вважав це несправедливим відносно громадян, що попри війну залишаються в країні.

Олена Зеленська розповіла, що їхня донька Олександра після закінчення школи вступила до столичного вишу.

“Вона дуже переживала, як її сприймуть в її університеті. Зрозуміло, що всі будуть розуміти, хто її батько. Я дуже щаслива, що в неї ця напруга спала, бо вона і знайшла собі друзів, і якось так натхненно почала вчитися, їй подобається”, – запевнила перша леді України.

Син Зеленських Кирило ще школяр. Його матір каже, що він у свої 10 років розуміє, що означає, коли твій батько президент, тим більше країни, яка захищає у війні проти Росії своїх громадян та свої території.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Сину зараз, мабуть, складніше, ніж там два роки тому”, – сказала Олена Зеленська. Вона пояснила, що раніше син сприймав президентство батька як наче Володимир Зеленський став чемпіоном. Однак під час війни, коли він майже не бачиться з татом, йому складніше з ним спілкуватися.

“Зараз він це все відчув, зрозумів. Мені здається, що вони чекають, коли війна відпустить їхнього тата більше додому до родини”, – розповіла Зеленська про переживання своїх дітей.