Українські захисники на одному із напрямків точним ударом знищили два ворожі танки Т-80, а також пошкодили Т-72 та Т-90.

Відео ювелірної роботи показав командувач Сухопутними військами ЗСУ Олександр Сирський. Він повідомив, що працювала група “Асгард” підрозділу “Очі” разом з воїнами 3-ї Окремої штурмової бригади, 20 ОМБр та групою “Сліпа лють” Української добровольчої армії.

За словами Сирського, на фронті відбувається систематичне знищення ворога. Утім він не уточнив, на якому саме напрямку це сталося.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

На відео видно, що українські військові знайшли російські цілі та завдяки отриманню точних координат змогли знищити та підбити важку військову техніку російських загарбників.

Раніше речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий заявив, що російські окупанти продовжують наступати на Бахмутському напрямку та атакувати позиції Сил оборони України, намагаючись просунутися вперед.