Уряд України вже почав готуватись до того, що країна-агресор Росія може знову почати обстрілювати об’єкти енергетичної інфраструктури нашої держави. У західних регіонах розгорнуто інфраструктуру, яка зможе прийняти переселенців у разі потреби.

Про це розповіла віцепрем’єр-міністерка, міністерка із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук в ефірі телемарафону у неділю, 30 липня. За її словами, влада країни має перелік кроків, які будуть зроблені у разі загрози.

Уряд налаштований зробити все можливе, щоби опалювальний сезон пройшов без збоїв.

При цьому великої міграції з України цієї зими не передбачається, але на заході є розгорнута інфраструктура для переселенців.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Ми говоримо про понад 20 тисяч місць, коли говоримо про весь захід України – це і Закарпаття, і Івано-Франківська, і Львівська, і Тернопільська області. Але сьогодні ставили питання також про укриття: кількість і якість таких укриттів. Обговорювали в контексті державно-будівельних норм зміни до документів, які потрібні так, щоб віднести той чи інший об’єкт до укриття цивільного захисту. А також підготовки до офлайн занять у школі”, – сказала Верещук.

Міністерка додала, що реальність може бути різною, тож президент Володимир Зеленський поставив чітке завдання підготувати укриття по всій країні.