Естонська поліція затримала журналіста Аркадія Бабченка після того, як він закидав російське посольство в Таллінні яйцями.

Інцидент стався після опівночі, коли чоловік на очах у патрульних вчинив хуліганські дії, кинувши яйця у стіни посольства Російської Федерації. За ці дії проти чоловіка порушили справу, пише видання Delfi.

Підозрюваний в атаці на посольство є Аркадій Бабченко. Сам журналіст також підтвердив свою затримку, опублікувавши відповідне відео у Твіттері.

Аркадій Бабченко є російським письменником, опозиційним журналістом, воєнним кореспондентом та видавцем. У 2017 році він залишив Росію через погрози та перебував у різних країнах, зокрема в Празі, Ізраїлі та Києві.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Українські правоохоронці раніше повідомляли про його вбивство, але згодом стало відомо, що це було інсценовано спецслужбами для попередження справжнього загрозливого акту. У 2019 році Бабченко переїхав до Ізраїлю.

Останнім часом Аркадій Бабченко активно займався волонтерством на підтримку Збройних Сил України разом із командою волонтерів. Вони купували автомобілі в Естонії та перевозили їх до кордону з Україною для потреб ЗСУ.