Про розслідування авіакатастрофи у Броварах на Київщині, внаслідок якої загинуло керівництво МВС, повідомив генеральний прокурор України Андрій Костін.

В інтерв’ю “Укрінформу” він сказав, що розслідування у справі щодо падіння гвинтокрила триває, і вже були висунуті кілька версій, однак поки що жодна з них не підтвердилася.

На початку розслідування було висунуто різні версії причин аварії: замах на життя державних діячів, зокрема диверсія; збиття літального апарата; конфліктна ситуація на борту судна; помилка пілота, технічна несправність судна, неналежна організація планування польоту, недотримання правил польотів, складні погодні умови.

Для проведення розслідування були залучені фахівці з міжвідомчої слідчої групи, до якої входять представники Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України. Також в роботу були залучені спеціалісти компанії Airbus Helicopters, а також фахівці Міністерства оборони, Національної поліції та Національної гвардії.

Генеральний прокурор повідомив, що наразі зібрано всі необхідні технічні документи, завершується проведення необхідних експертиз. Зокрема, завдяки допомозі французьких партнерів з компанії Airbus було проведено дешифрування бортових самописців, а також здійснено 3-D моделювання трагічного польоту.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Нагадаємо, авіакатастрофа сталася вранці 18 січня у Броварах. Унаслідок аварії загинуло 14 осіб, серед яких одна дитина.

Вертоліт ДСНС впав на території дитсадка. На його борту було десять людей, серед яких міністр Денис Монастирський та перший заступник міністра Євгеній Єнін.