Наближається осінь, а це означає, що Україні настав час знову готуватися до російського ракетного терору, адже виключати того, що Кремль у 2023-мм спробує повторити сценарій минулого року, не можна.

Тим більше з огляду на те, що повністю відновити зруйновану окупантами енергоінфраструктуру до початку опалювального сезону вітчизняним фахівцям точно не вдасться.

Втім, очікувати на повний блекаут, навіть у разі відновлення обстрілів, не варто.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Навіть потужні атаки РФ на критичну енергетичну інфраструктуру не здатні призвести до повного та тривалого відключення її для більшості споживачів”, – вважають експерти.

Українські енергетики тим часом не втрачають оптимізму, роблячи все, щоб забезпечити населення «світлом» майбутньої зими. Вже зараз над ремонтом та модернізацією мереж працює півтори тисячі фахівців, а темпи робіт перевищують довоєнні у 5-6 разів.