Синоптики прогнозують, що зима 2023/2024 року в Україні буде теплішою за норму. Однак, вони попереджають, що погодні умови будуть складними, з різкими перепадами температур.

За словами синоптиків, перші морози завітають в Україну вже восени. У листопаді можуть бути різкі похолодання зимового характеру. У грудні взагалі в Україні буде теплий. Він тепліший за норму всі останні роки, пише “Телеграф”.

Однак, з Нового року, в січні та лютому, слід очікувати саме тих періодів різкого похолодання, про які вчені казали вище. Розрахувати точно, коли саме і скільки їх буде, за словами синоптиків, вкрай важко, однак це неодмінно відбудеться.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“В лютому можуть бути окремі дні різкого похолодання до температур з позначкою “мінус” – 10-15 градусів морозу. Такі дні обов’язково повинні бути у січні та лютому, але їх не так багато”, — підкреслила завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди УкрГМІ Вазіра Мартазінова..

Синоптики рекомендують українцям бути готовими до складної зими. Вони радять запастися теплим одягом, дровами та іншими необхідними речами. Також слід бути обережними на дорогах, адже зима може бути небезпечною для водіїв.