Найближчими місяцями в Україні прогнозується подорожчання пального. Очікується, що ціни змінюватимуться щотижня протягом наступного місяця – зростатимуть до 2 гривень.

За словами засновника мережі АЗС “Прайм” Дмитра Льоушкіна, вже восени пальне може піднятися у ціні до 60 грн/л. На це вплине зростання вартості нафти у світі через скорочення видобутку сирої нафти у Саудівській Аравії. Тільки за серпень її ціна становитиме 90 доларів за барель, що і спричинить зростання вартості на українських АЗС.

Експерт зауважив, що 90-доларова бочка нафти на міждержавному ринку дорівнюватиме 60 грн/л бензину на АЗС. Тобто вже в середині вересня треба очікувати серйозне подорожчання бензину, а згодом і дизеля.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Крім цього, не варто виключати оптимістичний сценарій. Зокрема те, що ціни на пальне до кінця серпня кожного тижня будуть зростати на 1-2 гривні.

Власник мережі АЗС переконаний у правдивості свого прогнозу на 90%, враховуючи повернення податків та рейди силових структур.