Авіація Сил оборони України разом з ракетними військами та артилеристами потужно вдарили по позиціях російських окупантів. Було знищено чимало ворожої техніки та військового забезпечення.

Про це повідомляє Генштаб Збройних сил України у черговому зведенні.

Так, ракетні та артилерійські підрозділи ЗСУ “мінуснули” 8 артилерійських засобів на вогневих позиціях ворога, дві станції радіоелектронної боротьбі, російських склад з боєприпасами та ще один склад з паливно-мастильним матеріалами, які росіяни використовували для обслуговування військової техніки.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Крім цього, авіація завдала три удари по районах, де зосереджувався ворог, його озброєння та військова техніка РФ.

Утім, минулої доби окупанти випустили дві балістичні ракети “Іскандер-М” по Дніпру. Також відбувається регулярний обстріл позицій українських захисників та села з РСЗВ, артилерії та авіації. Внаслідок атак є постраждалі серед мирних жителів, зруйновано житлову, цивільну та адміністративну інфраструктуру.