Майно колишнього начальника Одеського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євгена Борисова було арештовано. Під час повномасштабного вторгнення він рекордно збагатився та придбав декілька елітних авто, нерухомість та навіть віллу в Іспанії.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Згідно з рішенням суду, у Борисова заарештували багато транспортних засобів, квартир та будинків, які належали не тільки військкому, але і його рідним:

  • земельні ділянки у понад 2 га на Одещині;
  • 2 будинки в Одесі, площа яких становить більш як 420 кв. м.;
  • домоволодіння в Одесі площею 78,5 га;
  • дві квартири в Одесі, а також 1/3 частини квартири у цьому ж місті.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Крім цього, суд відібрав у військкома шість автомобілів, серед яких: Toyota Land Cruiser 2023 року випуску, Mercedes-Benz G 63 AMG та Mercedes-Benz EQV (обидва 2022 року випуску), Mercedes-Benz GLE 400 (2021 року випуску), Porsche Macan GTS (2016 рік) та Audi A6 1999 року випуску.

Родина Борисова хотіла приховати частину майна та намагалася вивезти його за кордон. Зокрема вищезгаданих Porsche, зареєстрований на невістку військкома, на якому спробували перетнути кордон. На думку слідчих, цей автомобіль було придбано на незаконно зароблені кошти.