Мешканці російської північної столиці почали дзвонити у поліцію та жалітися, що вулицями Санкт-Петербурга ходять люди з українською символікою. Вони помітили також українські прапори та “підозрілих людей із битками”.

З’ясувалося, що російські кінематографи біля проспекту Ветеранів у Петербурзі почали знімати кіно про події, які сталися в Україні 2014 року, коли відбувся Євромайдан та Революція Гідності.

Як повідомляє телеграм-канал “Вестник Шевцова”, знімання проводить телеканал “НТВ”, який вирішив зняти 10-серійну стрічку з назвою “За 10 днів до весни”.

Для знімання кіно у Петербурзі встановили сцену та наповнили її наметами. Масовку перевдягли в одяг, що містив українську символіку. Акторів одягли й у форму колишнього спецпідрозділу поліції “Беркут”. Очевидці повідомили, що масовка тримала у руках прапори “Правого сектору” та жовто-блакитні стяги.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

На знімальному майданчику помітили й барикади та шини.

Російські пропагандисти планують випустити свій серіал на екрани вже наступного року.