Російська Федерація запросила проведення позачергового засідання Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй. Кремль вкотре безпідставно звинуватив Київ у «використанні терористичних методів».

Перший заступник постійного представника Росії при ООН Дмитро Полянський повідомив, що російська сторона вимагає проведення засідання 31 липня.

“Ми запросили на 31 липня засідання у зв’язку із систематичним використанням київським режимом терористичних методів, що є фактором, який посилює кризу навколо України”, – сказав Полянський.

Російський дипломат заявив, що британська сторона вже призначила засідання Ради безпеки ООН на цю дату, воно має розпочатися о 10-й ранку за місцевим часом (о 17:00 по Києву).

У дипломатичних колах штаб-квартири ООН виданню “Укрінформ” підтвердили, що російська сторона надіслала запит до Постпредства Великої Британії щодо нового засідання.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

На цю інформацію відреагував постійний представник України при ООН Сергій Кислиця: “Учора вони припнули язика, але вже засвербіло, і вимагають провести в понеділок Радбез ООН, щоб патякати про “збільшення тривожних інцидентів систематичного використання київським режимом терористичних методів” як чинника загострення кризи навколо України”.

Кислиця під своїм дописом у Твіттері опублікував фото книги з назвою “Клінічна психіатрія”, натякаючи, що визнана світом як терористична держава Росія звинувачує Україну у “тероризмі”, хоча щодня обстрілює мирні українські міста з важкої зброї.