В Україні намагаються протидіяти шахрайству, тому всі транзакції ретельно перевіряються фінансовими установами. Кожен банк встановив свої обмеження щодо грошових переказів.

Так, бант встановив певну суму, яку можна переказати з картки на картку одним платежем. Про які саме суми йдеться, розповіла адвокатка Анна Златіна.

За її словами, підозрілими вважаються транзакції на 400 тисяч гривень. У такому випадку до вас може навідатися фінансовий моніторинг.

Якщо переказ до 5 тисяч гривень, то навіть не вимагається ідентифікація особи. Проте і тут існують певні нюанси. Під перевірку можуть потрапити власники карток, які регулярно отримують дивні перекази, навіть якщо загальна сума і менша за 400 тисяч грн.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Проте кожен банк встановлює власні правила. До прикладу, у Приват24 можна відправляти з картки на картку максимум 29999 грн. У Monobank немає лімітів між своїми картками, але одноразовий переказ для отримувача з іншого банку не може становити більше 25 тисяч гривень.

Банки можуть запідозрити незаконне грошове збагачення, якщо:

  • транзакції регулярні – з одного кінця країни в інший;
  • регулярні переказали невеликими сумами по кілька разів на день;
  • велика кількість переказів на добу (більш як 30 транзакцій);
  • надходження грошей на картку з різних регіонів України;
  • перекази від росіян та білорусів.