На території Росії сталася вулична бійка, під час якої темношкірий чоловік відлупцював двох опонентів ногами. Коли він бив чоловіків, то вигукував різні гасла, як от “це за Вагнер!”.

Відео бійки з’явилося у соцмережі. На ньому можна побачити, як темношкірий чоловік біля авто, припаркованого на вулиці, накинувся на двох чоловіків та почав їх бити.

Майор Збройний сил України Максим Жорін, який поширив ці кадри, прокоментував їх наступним чином: “Результати візиту Пригожина на саміт — вже на російських вулицях”. Таким чином він натякнув на присутність одного із засновників ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина на саміті “Росія — Африка”, який проходив у Санкт-Петербурзі 26 липня.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Довідково: ПВК “Вагнер” – це приватна військова компанія, яка базується в Росії. Її заснував у 2014 році Дмитро Уткін, колишній спецпризначенець російської армії. Компанія бере участь у ряді конфліктів по всьому світу, зокрема в Сирії, Лівії та Центральноафриканській Республіці.

Найманці “Вагнера” були залучені Росією й у її війні в Україні. Зокрема, у ряди “Вагнера” масово залучали в’язнів російських колонів, натомість обіцяючи їм амністію.