Фанати відчули ніжну атмосферу сімейного тепла, коли відомий репер та продюсер Потап (Олексій Потапенко) поділився рідкісним фото разом із дружиною, співачкою Настею Каменських, та своїм 14-річним сином від першого шлюбу – Андрієм.

Знімок був зроблений в будинку Потапа під Києвом.

На фотографії Настя Каменських та Андрій сидять за столом на кухні й разом смакують сніданком. Потап, щедро ділячись цим прекрасним моментом зі своїми прихильниками, коротко прокоментував знімок, написавши: “Сніданок 1+1 і я”.

Потап, публікуючи світлину, розкрив інтер’єр кухні та вітальні, які оформлені у світлих тонах, а серцем просторої кухні є великий дерев’яний стіл, що сприяє об’єднанню родини навколо нього.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Фанати та шанувальники Потапа не змогли встояти перед таким зворушливим фото. Вони висловили свої теплі емоції та радість з приводу бачення щасливої сім’ї:

“Це так мило”, “Добре, що Настя знайшла спільну мову з вашим сином”, “Приємно бачити родину в зборі”.