Новий допис в Instagram відомого російського актора Дмитра Нагієва став причиною справжньої істерики серед його земляків.

У короткому чорно-білому ролику, який опублікував Нагієв, він йде вулицею з сумним обличчям, супроводжуючи цей момент лаконічним написом: “Я не знаю, що вам сказати”.

Треба зазначити, що ця публікація вийшла після того, як російські окупанти здійснили масований ракетний обстріл Одеси.

Після того, як актор опублікував своє відео, росіяни розпочали активно коментувати його дії та висловлювати різні думки щодо його позиції. Деякі з них засудили Нагієва за те, що, на їхню думку, він намагається всидіти на двох стільцях та не висловлюється прямолінійно щодо повномасштабної війни. Критики звинувачують актора в намаганні грати на двох фронтах та спробі сподобатися усім.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Проте, серед українських прихильників Нагієва, пост став привітом від актора та виявом підтримки. Вони впевнені, що через обмеження на публічні висловлювання щодо війни в Росії, актор не може відкрито висловитися, тому обрав такий символічний безмовний акт, щоб передати свої думки із великою дозою тонкості та значущості. Українці переконані, що мовчання Нагієва має своєрідний зміст та показує його справжню позицію.

Дмитро Нагієв сам не надав коментарів щодо війни в Україні та зберігає мовчання. Проте, його публікації в Instagram спричиняють бурхливі обговорення в соціальних мережах.