Український спортивний герой і легендарний боксер Володимир Кличко висловив своє захоплення і підтримку біатлоністці Ользі Харлан після її дискваліфікації на чемпіонаті світу-2023 з фехтування.

Спортсменка отримала покарання за те, що відмовилася потиснути руку росіянці Анні Смірновій, яка, своєю чергою, підтримує агресію РФ проти України.

Ексчемпіон світу з боксу виразив свою повну підтримку Харлан і зазначив, що вона зберегла свою честь, не підкорившись провокації фальшивої “нейтральної” спортсменки, яка гордо позує зі своїм братом — військовослужбовцем армії РФ.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Ольга зберегла честь. Вона відмовилася потиснути закривавлену руку фальшивої “нейтральної” спортсменки, яка гордо позує тут зі своїм братом”, – написав Володимир Кличко у своєму Twitter.

Раніше повідомлялося, що Ользі Харлан загрожує тривале відсторонення за провокацію росіянки на чемпіонаті світу з фехтування. Однак Федерація фехтування України намірена оскаржити дискваліфікацію і сподівається, що це дозволить спортсменці виступити в командному турнірі на поточному чемпіонаті світу у Мілані.