Круїзний лайнер Astoria Grande з російськими туристами на борту відплив із Батумі у Грузії на два дні раніше, ніж планувалося, під дією протестів грузинів, які висловили своє обурення прибуттям судна із Росії.

Протести на пристані в Батумі виникли у зв’язку з несприйняттям грузинами російських туристів.

Як повідомляє Netgazeti, 27 липня мешканці Батумі зібралися біля круїзного лайнера Astoria Grande, який прибув із російського Сочі. Протестувальники виражали свою незгоду з присутністю російських туристів в Грузії, скандуючи гасла проти Росії і її президента Володимира Путіна. Також вони демонстрували фотографії з Абхазії, куди Росія вводила свої війська.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

На кадрах, опублікованих у соціальних мережах, видно, як російський прапор з’явився на одному з бортів судна, але незабаром його прибрали. Російські туристи, своєю чергою, знаходячись на судні, насмішливо відреагували на протести, знімаючи грузинських активістів на відео та крутячи пальцями біля скронь.

Грузинська президентка Саломе Зурабішвілі заявила, що прибуття лайнера із Сочі є російською провокацією, а дії президента РФ Володимира Путіна у Чорному морі блокують вільне судноплавство. Вона також підтримала грузинських протестувальників і написала у своєму Twitter, що її народ мирно висловлює своє невдоволення.