Кияни поскаржились на таксиста служби Bolt з проросійськими поглядами. Водій заявив, що України взагалі немає і це взагалі не держава, а транзитне місце між Європою та росією.

Про таксиста-ватника розповів спортсмен Олександр Микитенко в Instagram.

За його словами, очевидцями стали батьки його коханої, які їхали в гості на день народження. Частину “історичного” монологу водія не встигли записати на аудіо, але ж дещо все ж вдалося зафіксувати.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Звісно, водій – російськомовний громадянин, який поширює наративи кремля та “годує” російською пропагандою своїх пасажирів. Він чітко вказав, що немає такої держави як Україна.

Микитенко висловив сподівання, що служба таксі, де працює пропагандист, відреагує на такий крищучий інцидент та покарає водія. Проте там досі мовчать. Крім цього, чоловік хоче розголосу ситуації, яка сталася на 15 місяці повномасштабної війни.