Російські силовики знайшли під Москвою дружину російського генерала Олександра Колмакова, яку нібито викрали ще 10 травня.

За інформацією Telegram-каналу Baza, вранці 10 травня жінка пішла на роботу, але ввечері не повернулася. Коли ексзаступник глави Міноборони РФ прийшов додому, то дружину не знайшов. Проте йому зателефонували та повідомили, що хочуть викуп в мільйон рублів, або ж жінка матиме неприємності.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Тоді й керівник ДТСААФ Росії звернувся до правоохоронців, які вже 12 травня знайшли Тамару Колмакову в Московській області РФ. Проте, коли вона зникла, за яких умов та хто викрав, не повідомляється. Проте нібито силовики запевнили, що з нею все добре.

РосЗМІ вважають, що Колмакову насправді не викрадали, а спрацювали телефонні шахраї, які змусили її заховатися. Їй могли наговорити, що її переслідують чи їй загрожує серйозна небезпека, а потім просто виманювали свої гроші.