Німецький депутат Йоганн Вадефуль просить дати дозвіл Україні на удари по ворожих цілях на території росії з німецької зброї.

Він не розуміє, чому Україна, на територію якої росія здійснила повномасштабне вторгнення, має обмежуватися тільки обороною на своїй землі. Коли нині є всі засоби для знищення російських об’єктів на їхній же ж території.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За словами заступника голови фракції опозиційного блоку християнських партій ХДС/ХСС у Бундестазі, Україна зобов’язана мати змогу порушувати логістику та канали постачання росією боєприпасів та техніки на фронт в Україну. Так буде можливість зупинити цю війну.

Вадефуль переконаний, що Німеччина повинна розв’язати ти Україні руки. Нині ЗСУ вже дотримуються правил війни, знищуючи тільки військові об’єкти, а не коли росія знищує цілі міста, житлові райони, багатоповерхівки, лікарні, торгові центри.