Український 14-річний Сашко Згурський знявся у кліпі знаменитого американського гурту Imagine Dragons. Хлопчик не одразу погодився на роль у відеоролику на композицію Crushed. Нині пісня вже посіла перші місця в чартах та б’є рекорди з переглядів у Мережі.

Кліп знімав волонтер та фотограф зі США Тай Арнольд, який і запропонував школяру зі зруйнованого села Новогригорівка на Миколаївщині стати головним героєм. Спочатку Сашко відмовився, але американець розповів про перспективи, які він може отримати від такої роботи. Зокрема те, що це допоможе відбудувати його село та відремонтувати зруйновані житла.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Сашко виїхав з Новогригорівки, коли почали обстріли, але повернувся восени 2022 року. Тоді й хлопчик побачив, що російські окупанти зробили з його будинком та школою, у які той навчався.

Хлопчик висловив сподівання, що завдяки цьому кліпу волонтери та небайдужі люди зможуть допомогти відбудувати село. За добу кліп подивилися більш як 1,7 млн користувачів мережі.

@dorechi.media Вже бачили кліп? Як вам? #imaginedragons #crushed #миколаївщина #кліп #united24 ♬ Crushed – Imagine Dragons