Засновник ПВК “Вагнер” Євгеній Пригожин вважає, що ЗСУ вже почали контрнаступ та заявив, що його бойовикам без підкріплення й додаткових боєприпасів залишиться лише одне – смерть посеред окопів.

Зокрема Пригожин заявив: “На Бахмутському напрямку підрозділи ЗСУ заходять у фланги… у частині місць це успішно у них виходить”. На думку ватажка бойовиків, якщо ЗСУ візьмуть під контроль Бахмут, то потім можуть на кордони російських областей – Бєлгородської, Брянської.

Після цієї заяви Пригожина радник міністра оборони України Олексій Копитько порадив ватажку російських зеків припинити істерики та почати читати офіційну інформацію від Сил оборони України.

У Фейсбуці Копитько російською мовою, аби було зрозуміло окупантам, написав: “Фотоэтюд: Министр обороны Украины составляет список плохих новостей для дорогих россиян на завтра. В ближайшие дни призываю черпать информацию только из официальных источников. И не давать волю эмоциям. Война — путь обмана” (переклад: Фотоетюд: Міністр оборони України складає список поганих новин для найдорожчих росіян на завтра. Найближчими днями закликаю черпати інформацію лише з офіційних джерел. І не давати волю емоціям. Війна – шлях обману).

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

До речі, після вчорашніх заяв Пригожина представник Міноборони РФ Ігор Конашенков 12 травня заявив про “перегрупування ЗС РФ” на Малоїлінівському напрямку з метою заняття “вигіднішого рубежу з урахуванням умов Берхівського водосховища”. Ватажок вагнерівців вже відреагував на цю заяву словами: “Те, що сказав Конашенков, це називається втеча, а не перегрупування”.

Нагадаємо, днями президент України Володимир Зеленський заявив, що контрнаступ ЗСУ буде, але коли – це таємниця, аби ворог про це нічого не знав. Також він зазначив, що Україна не спішить з контрнаступом, аби не ризикувати життям своїх воїнів.