Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко міг отримати отруту під час травневого візиту на парад до “дня перемоги”, який відбувався у москві.

Як повідомляє The Mirror, диктатор мав вигляд хворої людини та поводився досить дивно. На 9 травня він навіть не виступав з промовою, як це робив попередні 29 років.

За словами політолога з Білорусі Дмитра Болкунця, не варто виключати отруєння Лукашенка, адже він не міг пройти 300 метрів біля президента рф владіміра путіна. Також на його правій руці помітили пов’язку з бинту.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

На камеру зафіксували момент, коли 68-річний Лукашенко просив главу Кремля та співробітника служби безпеки провести його на могилу невідомого солдата, розташовану в Олександрівському саду. Також у білоруса виникли проблеми з тим, щоб нахилятися та покладати квіти.

Одразу після параду Лукашенка забрала швидка медична допомога та супроводжувала його до аеропорту.