У четвер, 11 травня, російські ЗМІ та пабліки масово почали публікувати інформацію, що ЗСУ вже розпочали контрнаступ. Пропагандисти повідомляють, що начебто українська армія вщент розбила підрозділи вагнерівців та навіть почала стягувати важку воєнну техніку до кордонів з Росією.

Раніше про те, що бойовики ПВК “Вагнер” можуть опинитися у “бахмутському котлі” заявляв засновник ПВК Євген Пригожин. За його словами, вагнерівці втрачають фланги при намаганнях просуватися на західну частину міста. А на деяких ділянках його бойовики й взагалі покидали амуніцію та повтікали.

Тим часом генерал, керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках Микола Маломуж у коментарі ТСН підтвердив значні втрати вагнерівців у Бахмуті зазначивши, що ЗСУ здійснили “обхід вагнерівців шляхом тиску та знищення представників Збройних сил росії”.

“Це напівоточення”, – додав Маломуж.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

На його думку, вагнерівцям не варто очікувати на підкріплення. Він вважає також, що Пригожину не вдасться зібрати ресурси для утримання позицій у Бахмуті.

“Фактично ми сьогодні дуже потужно йдемо, і він тут об’єктивно оцінює ситуацію. У нього немає великого ресурсу на поповнення”, – зауважив Маломуж.