Виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин у коментарі OBOZREVATEL сказав, що в Україні до кінця весни готівковий курс долара навряд чи значно зміниться. Наразі немає передумов для сильної зміни вартості валюти.

«Думаю, протягом місяця ми побачимо, що він (курс. – ред.) рухатиметься приблизно в тих межах, в яких є на сьогоднішній момент. Тобто десь на рівні 38, максимум – 39 грн/$, але, думаю, буде менше. В таких межах, в яких зараз рухається, він і буде залишатися», – сказав експерт.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Він нагадав, що вчора Україна отримала 1,5 млрд євро від Євросоюзу (черговий платіж макрофінансової допомоги). Також більш-менш стабільна ситуація з валютними резервами, тому наразі експерт не вбачає якихось суттєвих ризиків, щоб курс долара міг сильно просісти.

«Я думаю, що до кінця травня будемо мати приблизно такі ж цифри, вони мало відрізнятимуться від тих, які є. Але коли остаточно закінчаться весняні польові роботи, а це буде початок літа, тоді, напевно, курс трохи просяде», – підкреслив Пендзин.