На Україну навесні та влітку чекають важкі бої. Але союзники зроблять усе можливе, щоб вирішити проблему дефіциту боєприпасів. Про це на брифінгу заявив представник Міністерства оборони США бригадний генерал Пет Райдер.

Він зазначив, що США з початку повномасштабної війни роблять все можливе, аби задовольнити потреби України, чи то боєприпаси, ППО, бронетехніка.

“Важливо зробити крок назад і подивитися на досягнутий прогрес, усвідомлюючи при цьому той факт, що попереду буде важка боротьба, особливо коли ми вступаємо у весну та літо”, – сказав Райдер.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За його словами, нинішнє засідання у форматі Рамштайн буде присвячене невідкладним потребам, зокрема боєприпасам для України.

“Ви чули, як міністр Остін та інші кажуть, що ми прагнемо переконатися, що в українців є все необхідне для успіху”, – зазначив представник Пентагону.