Стало відомо, чи може в Україні виникнути дефіцит продовольства на тлі скорочення врожаїв у 2022-му та перспектив ще більшого зменшення кількості посівів та сходів цього року.

Експерти в один голос трубять, що продовольча криза країні не загрожує, як не крути.

“Дефіциту продовольства в Україні не буде. Ми прогодуємо себе 100%, у цьому навіть немає сумнівів”, — вважає економіст Олег Пензін.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Йому вторить і фахівець Микола Горбачов, який нагадує, що продовольство на території нашої країни вирощують сотнями років і за будь-якої ситуації.

“Україна вирощувала зерно і 1000 років тому, і 100 років тому, і під час Першої світової війни, і під час Другої світової війни. Україна і зараз вирощує зерно та експортує його. Навіть під час війни ми годуємо за межами нашої країни більше людей, ніж мешкає на нашій території. Ми – та країна, яка завжди вирощуватиме більше зерна, ніж нам потрібно”, – зазначає він.