Захисник України Богдан, який зараз боронить Бахмут Донецької області, вирвався із передової, щоб зіграти весілля у рідних Черкасах. Щоб встигнути на церемонію, побратими привезли українського військового на танку.

Про це повідомляє “Суспільне“.

Весілля відбулося 11 березня. Урочистості організовували майже в останній момент, оскільки наречена до останнього не знала, чи вдасться її коханому приїхати з фронту.  

Наречена Інна каже, що на підготовку пішло близько тижня і, зізнається, дуже хвилювалася перед весіллям, а от її наречений навпаки був спокійний.

Богдан пояснює, що дорогою з Бахмута до Черкас пережив сильні емоції, а тепер, одружившись із коханою, він дуже щасливий. Воїн каже, що через погану погоду машиною проїхати було неможливо, тому його везли танком через поле.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Приїхав із Бахмута. Не був упевнений, що вийде приїхати, бо там дуже складна ситуація. Була проблема виїхати тому, що там залишилася одна дорога. Через дощі інші розмокли – багнюка. Машиною не проїдеш. Товариш хотів вивезти мене на легковому автомобілі – ми застрягли. І так вийшло, що друзі мої з 93-ї бригади вивезли мене танком через поле. Потім підібрали інші військові друзі. Їхав майже два дні. Там усі переправи розбиті. Дороги теж”, – пояснив воїн.

Наразі молодята не будують глобальних планів на майбутнє – найближчими днями подружжя у вузькому колі родичів та друзів святкуватиме весілля. Через 10 днів воїн має повернутися на передову.

“Скорочений медовий місяць, демоверсія”, – додала Інна.