Перед Збройними силами України зараз стоїть найважливіша задача — переходити в наступ, адже на відміну від Росії, яка може дозволити собі не зважати на смерті військових, нам треба якнайшвидше покласти кінець війні.

Про це в інтервʼю Яніні Соколовій розповів в.о. командира бригади НГУ “Азов” Богдан Кротевич на псевдо Тавр.

“Останнім часом ми стримуємо ворога, вони не просуваються далі й це дуже добре, але затягувати цю війну ми не можемо собі дозволити”, – наголосив він.

Щоб долучитись до “Гвардії наступу” і звільняти окуповані території переходьте за посиланням storm.mvs.gov.ua.

Азовець розповів, що для швидкого звільнення окупованих територій нам потрібно доукомплектувати штурмові бригади, які назвали “Гвардією наступу”.

“Ми набираємо людей до пʼяти бригад Нацгвардії, до “Люті” Національної поліції, “Сталевого кордону” Прикордонної служби та“Азову”, щоб звільняти українські території”, – пояснив Тавр.

Богдан Кротевич

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Звісно ми відвоюємо свою землю. Ми як мисливці підемо за своєю здобиччю”, – запевняє військовий.

За словами Богдана Кротевича, ми готові наступати вже цього року, адже для цього нам потрібна зброя, люди та планування. Зброя буде, планування вже вийшло на якісно новий рівень, адже генерали працюють над помилками та стали серйозно дослухатись до комбатів.

“Ціна, яку ми вже заплатили мусить призвести до того, що Україна буде вільною і незалежною, просто треба зробити останній ривок”, – переконаний він.