Після того як на пресконференції звільнених з полону азовців в.о. командира бригади НГУ “Азов” Богдан Кротевич на псевдо Тавр досить різко висловився про іншого колишнього бранця ворогів, який запамʼятався через жахливе поранення руки, Михайла Діанова, виник певний резонанс.

Михайло Діанов

У інтервʼю Яніні Соколовій азовець докладніше пояснив свою позицію, та вкотре наголосив на тому, що Михайло Діанов тримав оборону Азовсталі, але не є бійцем полку “Азов”.

Щоб долучитись до “Гвардії наступу” і звільняти окуповані території переходьте за посиланням storm.mvs.gov.ua.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Мені, як військовому, не подобається поведінка Михайла Діанова, бо він зараз обрав не військовий шлях. Багато хто думав, що він азовець і це било по нашій честі, тому треба було висловитись, можливо різко”, – зазначив Тавр. 

Те, що Михайло Діанов зараз обрав якісь меценатські політичні моменти, за словами азовця, його власна справа, але як військовому йому такий вибір не до душі.