Можна було б захопити російські території та запропонувати обміняти на звільнення наших від окупації.

Такий варіант розвитку подій в інтервʼю Яніні Соколовій озвучив в.о. командира бригади НГУ “Азов” Богдан Кротевич на псевдо Тавр.

“Поки що ми не зайшли на їх територію, але з військової точки зору ми можемо легко це зробити, адже їх прикордонні області, на відміну від нашої лінії фронту, зовсім не укріплені. Бєлгородську область ми захопимо “на ізі””, – вважає азовець.

Богдан Кротевич

Звісно, за його словами, рішення про перехід кордону має приймати командування на основі домовленостей з нашими західними партнерами.

“Щоб зробити це належним чином з точки зору міжнародного права, вочевидь нам треба буде офіційно оголосити Росії війну”, – пояснює Тавр.

Військовий вважає, що під час наступу на Росію ми маємо використовувати всі можливі засоби для того, щоб посіяти паніку серед населення РФ, а також скористатися допомогою українських патріотів, які зараз перебувають по той бік кордону.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Щоб долучитись до “Гвардії наступу” і звільняти окуповані території переходьте за посиланням storm.mvs.gov.ua.

“Треба буде влаштовувати диверсії, палити заправки, поля, ліса, зробити там випалену землю”, – говорить він.

А задля того, щоб війна закінчилась якнайшвидше і з меншими втратами, Богдан Кротевич вважає, що слід пропонувати росіянам альтернативу. Вони повинні бачити, що у них є вихід у вигляді розділу країни й що за таких умов їм житиметься краще.