Майно екс-президента України Віктора Януковича, що втік, було націоналізоване. Відповідне рішення ухвалив Вищий антикорупційний суд у відповідь на позов Мін’юсту.

Так, на користь держави було стягнуто кілька будинків, квартиру, паркінги, судно, а також кошти.

Тим часом, видання «Медуза» повідомляє, що Янукович зараз живе на держдачі у Баківці, що у Підмосков’ї, зі своєю коханкою Любов’ю Полежай, сестрою його колишньої куховарки.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Жінка, до речі, імовірно стала мамою третього сина президента-втікача. За даними журналістки Соні Кошкіної, Полежай приблизно півтора роки тому народила від Януковича дитину, яку назвали Григорієм. Любов також має доньку від першого шлюбу, проте невідомо чи живе вона разом з мамою.

У розпорядженні експрезидента великий будинок з басейном та саунами. Сусідами Януковича був співак Йосип Кобзон, дизайнер одягу Валентин Юдашкін та патріарх Російської православної церкви Кирило.