У список російських “еліт” входить всього 86 осіб. Навіть якщо в РФ зміниться диктатор, там все одно залишаться 85 осіб, які впливають на політику Кремля. Про це розповів секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

За його словами, в РНБО список російських “еліт” умовно об’єднали в проект “Мавзолей Путіна”.

“В апараті РНБО є проект під умовною назвою “Мавзолей Путіна” – це 86 осіб, які впливають на політику Кремля і Росії. Хто б сьогодні там не прийшов до влади, ймовірність того, що це буде не “колективний Путін” – вкрай мала. Що стосується російської опозиції, то вона просто знищена”, – сказав Данілов в інтерв’ю радіо Київ 98Fm.

За словами секретаря РНБО, навіть у разі різкої зміни основного представника влади, нікуди не дінеться “колективний Путін”.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

“Це обумовлено тим, що за 22 роки диктатури в Кремлі не залишилося тих, кого можна вважати “ліберальними”, – додав Данілов.

За його словами, багато експертів побоюються, що Путін може зважитися використовувати ядерну зброю, якщо дізнається, що залишає трон правителя.