Кількість загиблих в результаті ракетного удару російських військових по центру Вінниці, який стався 14 липня, зросла до 28.

Про це повідомила заступник директора Департаменту охорони здоров’я Вінниччини Тетяна Бондаренко під час Всеукраїнського телемарафону.

“На сьогодні кількість загиблих досягла 28 осіб, з них троє дітей. На жаль, за кілька останніх днів ми втратили 28-му людину, це наш лікар Павло, який отримав понад 55% опіків тіла. Він був транспортований з нашої клінічної лікарні до опікового центру за кордоном. На жаль, навіть польські колеги не змогли його врятувати. Крім того, ми втратили ще одного лікаря – це Наталя, лікар-невролог”, – сказала вона.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

За її словами, ще 20 постраждалих продовжують лікування в лікарнях.

“На сьогодні на стаціонарі залишаються 17 пацієнтів. На щастя, вони всі неважкі, але у нас залишаються важкі пацієнти, яких ми евакуювали за кордон. Ми перевезли за кордон чотирьох осіб, серед них одна дитина. Троє у нас залишаються на лікуванні за кордоном, двоє з них, на жаль, залишаються важкі”, – сказала вона.