Справжньою драмою завершився другий етап іспанської велобагатоденки Про-серії UCI Вуельта Бургоса.

Так, за декілька сотень метрів до фінішу нідерландський велогонщик команди Jumbo Visma Давід Деккер спровокував масове зіткнення через те, що наїхав на нерівність.

Зіткнення відбулося в голові пелотону, що наближався до групового спринту. Падіння нідерландця спричинило завал позаду. Значна кількість учасників не встигла вчасно зреагувати на падіння Деккера через високу швидкість на спуску. Частина з них вилетіла за межі траси, зіткнувшись з бар’єрами.

Дам’єн Тузе з команди AG2R Citroen був одним із тих, хто влетів у бар’єр. Його одразу було госпіталізовано. Команда повідомила, що у спортсмена струс мозку. У машині швидкої він перебував при тямі. Також серйозні ушкодження отримав німець Яннік Штайнле. Його команда Quick-Step – AlphaVinyl повідомили, що Штайнле зламав ключицю та достроково покидає гонку.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

У підсумку, представники Jumbo Visma – Тімо Роосен, Едоардо Аффіні та Кріс Гарпер, посіли перші три місця, а десятки гонщиків інших команд змушені заліковувати отримані під час падіння травми.

До вашої уваги відео з цим моторошним зіткненням.