Сьогодні з порту Одеси та Чорноморська вже вирушили три судна з кукурудзою, загалом – 57 тисяч тонн.

Збіжжя на трьох суховантажах прямує до Великої Британії, Ірландії та Туреччини. Про це в ефірі марафону “Єдиних новин” в слоті ТСН повідомив речник штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

Караван стартував з Одеси та порту “Чорноморськ”, три судна вони виходять і йдуть прокладеним курсом. 57 тисяч тонн української кукурудзи йдуть на Велику Британію, Ірландію та Туреччину. Порт «Чорноморськ» можна вітати із відновленням судноплавства. Сподіваюсь, що Туреччині та ООН вдасться витримати і шалений тиск відповідний із країни агресора і не допустити того, що гарантії безпеки не будуть виконуватись», – каже він.

У цей самий час до Лівану підходить перший корабель із нашим зерном, який вийшов 1-го серпня з Одеси і пройшов через Стамбул.

А суховантажу “Лаодікея”, на борту якого крадені українські борошно і ячмінь, дозволили покинути ліванський порт Триполі.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

Докази, які надала наша сторона, тамтешню генпрокуратуру не задовольнили. МЗС України заявило, що розчароване рішенням суду, адже це фактично заохочує Росію до продовження крадіжок.

Корабель завантажили в окупованому Криму, борошно і ячмінь доправили із захоплених територій на Херсонщині й Запоріжжі.