Сьогодні, 3 серпня, радник голови ОПУ Олексій Арестович відзначає своє 47-річчя. За традицією він першим привітав себе з Днем народження! Що забажав головний «краш» українських жінок сам собі.
На честь свого дня народження радник голови ОПУ Олексій Арестович зранку опублікував у своєму Telegram-каналі фотографію, де позує на тлі клумби і, за доброю традицією, подумав про своє призначення.

“47. Дідусь старенький, але йому ще не все одно. А не все одно йому на людей і весь світ. І нехай специфічними шляхами, але дідусь ще побореться, щоб зробити цей світ кращим. Любов до світу, любов до людей, піклування про їх не зімітувати, не зобразити, не підробити, зокрема, коли я виходжу до мікрофона, то реально ставлю собі завдання заступити вас від чорноти, з якою лізе до нас у душі війна, а коли організовую заняття – провести до світла. відчувають, що і як насправді. От і весь секрет. Дякую вам, люди, що ви є. І миру дякую. І Богу – особливо. Відмінно йде, на зліт”, – написав Арестович.

За кілька годин публікація Олексія набрала понад 20 тисяч «лайків», «сердечок» та «хлопушок» і в цьому немає нічого дивного, адже сьогодні 47-річний Арестович є улюбленцем та головним «крашем» усіх українських жінок.

Багатьох він підкорив не лише своєю манерою спілкування та солодким голосом, а й привабливою зовнішністю. На честь радник голови ОПУ стали виготовляти печива та пряники, а також випустили «стікери» та плакати з його зображенням.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

Що відомо про головного «краша» українок і що ми ще про нього не знаємо:

Арестович народився в Дедоплістскаро, Кахетія, Грузія. За знаком Зодіаку – Лев, тому немає нічого дивного у його самолюбуванні. Олексій завжди виглядає презентабельно. Він стежить за фігурою (щодня ходить до спортзалу), а також ретельно підбирає гардероб.
Ніколи не відмовляє собі в «солоденькому» і обожнює тістечка та печива.
Також відомо, що у радника голови ОПУ було бурхливе особисте життя. Востаннє Арестович одружився 2015 року з Анастасією Грибановею. У шлюбі у пари народилося двоє дітей – син Олександр та дочка Вероніка. Також він має дитину від першого шлюбу – дочку Аеліта.
Про батьків відомо небагато. Батько Олексія Микола Арестович був начальником приймальної комісії в Академії Національної Оборони. Про матір немає жодних відомостей.