Біля узбережжя Сардинії в аварії двох яхт загинув відомий британський мільйонер Дін Кросбейн. Компанія Кронсбейна Ultra Filter GmbH, що продає захисні фільтри та маски, озолотилася під час пандемії. У місяці локдауну йому вдалося продати мільйони масок. Зараз з’ясувалося, що яхта Кронсбейна врізалася в рифи, уникаючи зіткнення з яхтою колишнього прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі. Про це пише Daily Mail.

61-річний Дін Кронсбейн, його дружина Сабіна та дочка Софі були на борту його 70-футової яхти Magnum Amore та насолоджувалися прогулянкою біля узбережжя Сардинії в Порто-Черво, коли судно врізалося в рифи.

Кронсбейна викинуло за борт, його дружина та дочка отримали серйозні травми. Мільйонера дістала з води команда яхти, що пропливала повз, але врятувати його не вдалося.

Виявилося, що капітан яхти Кронсбейна уникав зіткнення з іншою яхтою, яка, як вважає поліція, є яхтою Sweet Dragon (“Солодкий дракон”), що належить скандально відомому Сільвіо Берлусконі, який володіє віллою на Сардинії.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

Невідомо, чи був Берлусконі в цей момент на борту, але капітани обох яхт Маріо Лаллоне та Луїджі Кортезе зараз перебувають під слідством. Також відомо, що на “Солодкому драконі” були родичі колишнього прем’єр-міністра.

Обох їх звинувачують у ненавмисному вбивстві та нанесенні травм, і зараз слідчі уточнюють, як могла статися настільки серйозна аварія в спокійних прибережних водах. Адже від удару об скелі в яхти Кронсбейна повністю відірвало носову частину та стесало дно.