Міжнародні організації надають допомогу українським біженцям, які змушені рятуватися від війни у більш спокійних регіонах країни та за кордоном. Держави Європи, куди приїхали українці, також надають їм матеріальну допомогу.

В Іспанії фінансову допомогу можуть отримати дорослі та неповнолітні українці. Про це йдеться у рішенні Міністерства соцзабезпечення та міграції країни.

Розмір виплат для біженців, які отримали тимчасовий притулок в Іспанії, становить 400 євро на кожного дорослого та 100 євро на неповнолітніх. Грошова допомога надаватиметься протягом 6 місяців.

Щоб отримати гроші, потрібно відповідати наступним критеріям:

  • мати статус тимчасового захисту в Іспанії;
  • не перебувати на утриманні офіційних благодійних організацій та не отримувати від них гроші;
  • мати місцеву прописку;
  • не отримувати ніякого доходу.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

Щоб отримати виплату в Іспанії, потрібно зареєструватися на прийом у Службі соціального забезпечення (на сайті вибрати розділ «Make an appointment for pensions and other benefits (INSS)») або зателефонувати за номерами 915 412 530/901 106 570.

Нагадаємо, у Польщі для українських біженців запрацювала нова програма фінансової допомоги. Кожен українець, який прибув до країни після 24 лютого цього року, зможе отримати 710 злотих протягом трьох місяців.