Співачка виступає в Росії, поки в Україні йде війна.

Відома співачка Таїсія Повалій перейшла на бік зла, коли залишилася в Росії після повномасштабного вторгнення в Україну. Тепер її пропонують позбавити звання народної артистки України.

Так, співак Павло Зібров в інтерв’ю Аліні Доротюк заявив, що Повалій повинна бути не народною артисткою України, а народною артисткою Кремля, бо вона стала сильною зброєю російської пропаганди проти України.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

“Дуже вигідно в Росії, в Кремлі тримати народну артистку України, депутата Верховної Ради України Таїсію Повалій. Глашатая того, що “все добре” в Україні: “Херсону добре, Краматорську прекрасно, Маріуполю”. Тому, я думаю, її підгодовували і підгодовують зараз. Вона вибір свій зробила і вже, я думаю, звідти не вирветься”, – сказав Зібров.

Він уточнив, щоб позбавити її звання народної артистки України, достатньо рішення президента. Для цього не потрібно збирати депутатів Верховної Ради і проводити голосування.