Артистка поділилася порадою, яка допоможе прокачати свою українську мову.

Надя Дорофєєва опублікувала в Instagram цікавий знімок. Співачка сфотографувала себе у дзеркалі у той момент, коли у білій сорочці сиділа на стільці. На голову собі вона поставила рожеву склянку.

В Україні планують запровадити додатковий митний збір: на що саме 4

У дописі зірка поділилася лайфгаком, як швидше вивчити чи прокачати українську мову. Вчителька порадила їй вголос читати українські книжки.

“Я читаю вголос. А почалося все з того, що я захотіла прокачувати свій рівень української мови напередодні “Голос. Діти”. Одного разу, я прийшла на заняття з @zarembushka. Вона сказала одразу: “Надя, тобі потрібно читати українські книжки вголос”.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

Що? подумала я) Останній раз я таке робила певно в школі, тому трохи скептично до цього поставилась. Але скажу вам, це крутий експіріенс і це дійсно працює. Тепер, якщо випадково будете це чути, все ок, я просто прокачую свої скіли.

Якщо ви теж на етапі вивчення, беріть цей лайфгак на замітку. Поділитись з вами книжками, які зараз читаю?” – написала Надя.