Співачка Віра Брежнєва, яка виступає проти війни і активно підтримує Україну, трохи поспілкувалася з шанувальниками.

Віра Брежнєва, яка з початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України виступила проти війни, розповіла фанам, як почувається.

Артистка, яка активно волонтерить і підтримує українців, поділилася, що їй зараз незвично на себе дивитися, оскільки вона дуже змінилася:

“Дівчина написала, що стежить за всіма моїми сторіз, але давно не видно мене. За липень знайшла два фото. Все змінилося навколо мене і продовжує змінюватись всередині. Незвично на себе дивитись. Тому що все звичне залишилося в минулому”, – поділилася Брежнєва.

Також вона поділилася одним своїм фото, де зображена з довгим волоссям:

“Записувала відео для однієї польської компанії з подякою за допомогу українцям. І, обираючи локацію, зробила фото. Волосся таке довге стало”, – прокоментувала Віра.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

Окрім того, співачка опосередковано відповіла на запитання, чи справді вона розлучилася з чоловіком, продюсером Костянтином Меладзе. Чутки про це ширяться вже декілька місяців.

Говорячи про те, які саме світлини присутні зараз у її телефоні, Брежнєва згадала й чоловіка:

“Я замислилася, чи є в мене взагалі мої фото. Теперішньої мене. Зайшла в альбом, є все: війна, звіти, скріншоти, чоловік, діти, собака, мама, родина, фото природи. Мене нема”, – зізналася артистка.