Зазвичай чомусь так трапляється, що до деяких людей за все літо може не причепитися жоден комар. Однак на інших не залишається живого місця – хочеться розчухати все тіло через укуси.

Чому так відбувається – читайте нижче.

Справа в тому, що у цих надокучливих комах є особливі уподобання.

Що приваблює комарів
Запах тіла

Комарів приваблює запах молочної кислоти, аміаку та інших речовин, що виділяються разом із потом. Тому під час зайняття спортом на вулиці варто бути обережними. Щоб не провокувати комах, потрібно частіше приймати душ у спеку.

Чорний колір

Існує думка, що комарів приваблює чорний колір, тому якщо ви одягнете вбрання темного відтінку, то з більшою ймовірністю будете покусані цими комахами.

Алкоголь

Також люди, які вживали алкоголь, зокрема пиво, більше залучають комарів, аніж ті, хто цього не робив. Це може бути з тим, що спиртні напої впливають на температуру тіла, і навіть запах тіла людини.

Вуглекислий газ

Люди видихають вуглекислий газ, який приваблює комарів. Людина робить більше цієї сполуки під час занять спортом, тому потрібно бути обережними.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Долучитись до волонтерства, або отримати допомогу через державний портал viyna.net. Все буде Україна! 🇺🇦

Бактерії

Поверхня тіла людини заселяють безліч бактерій, а комарі люблять середовище, де їх багато. Можливо, саме тому вони частіше атакують кісточки та ступні, де мікробів найбільше.

Вагітність

Жінки з надією залучають у два рази більше комарів, ніж звичайні люди. Також вагітні видихають на 21 відсоток більше вуглекислого газу, аніж інші люди. До того ж температура тіла вища приблизно на 0,5 градуса, а цього достатньо, щоб стати приманкою для комарів.